Vítání svatého Martina na Facebooku

Předprodej vstupného na hlavní nedělní akci Vítání sv. Martina v zámeckém parku byl zahájen 8. října 2018 v Informační kanceláři Blanka a na pokladně blanenského kina.

V předprodeji bude možné koupit vstupenky za 50 Kč, na místě u vstupů do zámeckého areálu za 100 Kč. Děti do 15 let nadále zůstávají našimi vzácnými hosty a vstup do zámeckého parku mají zdarma.

Vstupenka má formu pásky na ruku, platí pouze slepená na zápěstí a opravňuje k volnému pohybu po areálu zámeckého parku. Doporučujeme tedy všem, aby si vstupenky zajistili včas – výhodou zakoupení vstupenek v předprodeji je nejen jejich nižší cena, ale také pohodlnější a rychlejší přístup do zámeckého parku, eliminuje se tak zdržení u vstupních bran do zámku.

V zámeckém parku bude možné zakoupit vstupenky u hlavní zámecké brány a u vstupu u schodů u restaurace Sýpka. Vstup zdarma do zámeckého parku mají děti do 15 let, držitelé ZTP průkazu a také všichni, kteří se ve vlastním historickém kostýmu zúčastní svatomartinského průvodu nebo v něm přijdou do zámeckého parku.

Bližší informace: Blanenská informační kancelář „Blanka“, Rožmitálova 6, 678 01 Blansko, tel. 516 410 470.

Slevy

Sleva 20 % z plného vstupného bude poskytnuta těm osobám, které se při nákupu vstupenek prokáží platnou jednorázovou (použitou v den nákupu vstupenek) nebo předplatní jízdenkou IDS JMK.